De Nachtdienst goes Eindhoven
Door Astrid de Jong, zondag 22 november om 21 52
De Nachtdienst blijft een mooi programma om te presenteren. En makkelijk natuurlijk, ik hoef alleen te sturen, de bellers maken de uitzending. Met als gevolg dat het een veelzijdig programma is. We hoppen van luchtige naar zware onderwerpen alsof het niks is. Afgelopen weekend, tijdens een uitzending over 'straf' belde opeens 'de pedofiel van Eindhoven'. Iemand die door iedereen als 'slecht' wordt gezien doet zijn verhaal. Het rare is dat hij zelf bijna grapt dat hij vast "over 20 jaar weer aan de beurt is". Luister maar.
Prachtige radio. Ik ben stinkend jaloers op je.
"Een meneer houdt van een jongen" door Boudewijn de Groot: http://www.123video.nl/playvideos.asp?MovieID=437805
Ha die Astrid,
Een mooi fragment, heb er spijt van dat ik zaterdagnacht nooit meer luister. Stukje verademing om in deze ook zijn eigen verhaal te horen, het verbaast me werkelijk dat hij geen begeleiding krijgt omdat ie geen vaste woon- of verblijfplaats heeft.
En wat betreft hypocrisie van de samenleving ten opzichte van pedofielen: ik geef hem daar wel een beetje gelijk in. Je kunt zulke daden nooit goedpraten, maar we gaan vaak voorbij aan de motieven of gevoelens van daders, omdat we te boos zijn en bang dat het in onze eigen omgeving gebeurt.
We roepen allemaal om het hardst als het gaat om dit soort problemen, maar een oplossing hebben we er niet voor. Het is zwart of wit, nooit eens grijs.
Hoe waren de reacties op zijn telefoontje?
